Prisijungimas

Lankomumas

Straipsnių peržiūros
520019
 • 2.png
 • 3.png
 • 5.png
 • 12.png
 • 13.png
 • 118361327_3577971738903690_8091901932071898418_n.png
 • PO_12_KLASI_6.png

Įspūdžiai iš stovyklos „Vilkis 2017“

Įspūdžiai iš stovyklos „Vilkis 2017“ 26-30 dienomis mūsų mokykloje vyko vasaros nemokamų dienos užsiėmimų stovykla 1-10 klasių mokiniams „Vilkis“. Taip jau antrus metus prisidedame prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ praturtindami Vilkijos ir aplinkinių kaimų vaikų vasaros atostogas.

 

Šių metų stovyklos idėja – supažindinti vaikus ir paauglius su profesijomis, kurių mokome mūsų mokykloje. Mokyklos direktorė, Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Dalytė Rudzevičienė pasveikino stovyklautojus, pakalbino kiekvieną, įteikė simbolines dovanėles ir palinkėjo turiningos atostogų savaitės. Mokyklos bibliotekininkė Daiva Mejarienė įdomia ir smagia viktorina pradėjo stovyklą. Profesijų mokytojai, būrelių vadovai vedė savo srities užsiėmimus.

Pirmąją dieną kurdami judančias lėles vaikai mokėsi kūrybiškai spręsti užduotį, sutarti, dalintis. Čia jiems padėjo stovyklos vadovė, mokyklos socialinė pedagogė Jūratė Perekopskienė, floristikos būrelio vadovė Lina Veličkienė ir mokyklos psichologė Laima Joniūnaitė.

 

Antrosios dienos rytą rankdarbių būrelio vadovė Ligija Butkevičienė stovyklautojus mokė pinti apyrankes ir siūti smulkmenų dėkliukus. Popiet mokyklos dirbtuvėse profesijos mokytojas Egidijus Saltonas supažindino vaikus su automobilio sandara, diagnostika ir remontu.

Trečiąją dieną naujoje maisto ruošimo laboratorijoje su profesijos mokytoja Šarūne Poderyte vaikai gamino sau pietums pyragėlius.

 

Po pietų profesijos mokytojas Raimondas Jokimavičius suteikė vaikams galimybę išbandyti kalvystės meną.

Ketvirtąją stovyklos dieną vaikai smagiai leido laiką piešdami, dainuodami, muzikuodami su taikomosios dailės būrelio vadove Aurelija Maciukaite ir muzikinių užsiėmimų būrelio vadove Ramune Geštautiene.

Stovyklą baigėme išvyka į Kauną. Vytauto Didžiojo karo muziejuje dalyvavome edukacinėje programoje „Kaip senovėje kariauta“, kuri skatina domėtis ir didžiuotis Lietuvos praeitimi (http://www.muziejai.lt/Tarnybos/Reng_infon_nn.lt.asp?kodas=12878).

Kiek pailsėję ir pasistiprinę atėjome į Prezidento Valdo Adamkaus biblioteką-muziejų (http://adamkuslibrary.lt/) kitapus K. Donelaičio gatvės, kur mus šiltai priėmė įstaigos vadovas Arūnas Antanaitis, besidarbuojantis ir Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvių išeivijos insitute. Vedžiodamas po muziejaus kambarius jis mums glaustai, bet įkvepiančiai papasakojo apie Prezidento Valdo Adamkaus gyvenimą, pasiekimus, pomėgius.

Vaikščiodami Karo muziejaus sodelyje ir Vienybės aikštėje Žaliakalnio pusėje matėme Kauno Kristaus Prisikėlimo baziliką, kuri atrodė labai toli. Mes ją labai greitai ir lengvai pasiekėme keldamiesi Žaliakalnio funikulieriumi (http://visit.kaunas.lt/lt/ka-pamatyti/top/zaliakalnio-funikulierius/), kuris yra vienas seniausių keltuvų Europoje.

Atsisveikindami stovyklautojai dėkojo, o mokykla jiems dovanojo po nuotrauką atminimui. Tikimės, kad vaikų patirti įspūdžiai paskatins juos ateityje grįžti prie patikusių prasmingų veiklų. Tikimės, kad jie mielai užsuks ne tik į mūsų mokyklą, bet ir kitas vietas, kurias aplankė išvykos metu.

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“ yra Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis (http://uzsaugialietuva.lt/).

 • 20170621_122635
 • 20170621_130314
 • DSC_0574
 • DSC_0698
 

Parengė psichologė Laima Joniūnaitė