Lankomumas

Straipsnių peržiūros
481790

2015-09-01

RUGSĖJIS žengia vėl naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, kasmet pasikartojančią ir kaskart vis kitokią... Artėja naujų žinių pjūties, o kartu ir patirties sėjos metas. Nuaidėjęs Rugsėjo pirmosios skambutis vėl pakvietė visus atverti mokyklos duris. Rudeniška saulė ragino džiaugtis...

 

Šventė buvo puiki: giedojome Lietuvos himną, mokyklos direktorė, Kauno rajono savivaldybės tarybos narė, Dalytė Rudzevičienė visus pasveikino su Rugsėjo 1–ąja, pasidžiaugė mokyklos laimėjimais ir pasiekimais, perspektyvomis palinkėjo visiems sėkmės.

Šventiniame renginyje dalyvavo ir mokyklos bendruomenę su prasidėjusiais mokslo metais sveikino, linkėjimus išsakė ir Vilkijos seniūnas Arūnas Bačiūnas, seniūnaitis Algimantas Smolenskas, Vilkijos parapijos klebonas kunigas Virgilijus Dudonis, Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyresnioji specialistė Regina Vasiliauskienė, “Vilkijos atgimimas” bendruomenės pirmininkė, verslininkė Romutė Jocienė, verslininkas Stasys Berštautas, verslininkė Aušra Paulauskienė, AB“Gija“ gen. direktorius, sambūrio “Gerumo Ąžuolas“ prezidentas Valdas Pacevičius, Vilkijos GIJA direktorius Jonas Šiugždinis, kurie yra ir mokyklos socialiniai partneriai pradžiuginantys mokyklos bendruomenę glaudžiu bendradarbiavimu.

Puikios dainos, kurias atliko Lietuvos muzikos ir teatro akademijos solistė Eglė Mačiulytė, nuoširdūs žodžiai, padrąsinantys svečių linkėjimai įkvėpė naujiems darbams, siekiams ir dar labiau sušildė nuostabią rudens dieną.

Su Mokslo ir žinių diena!

Inf. parengė neformaliojo švietimo organizatorius Virginijus Štilpa