Konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2016″ II etapas

Š. m. vasario 4 dieną mūsų mokyklos mokiniai Paulius Barkauskas ir Gytis Volkus dalyvavo UAB „Inter Cars Lietuva“ bei Variklinių transporto priemonių, laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodinės komisijos organizuoto profesinio meistriškumo konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2016″ II - ajame etape. Etapas vyko Vilniaus universiteto Informacinių technologijų taikymo centre.

Po konkursinio testo atlikimo didelio dalyvių susidomėjimo sulaukė susitikimas su Dakaro ralio dalyviu Vaidotu Žala. Sportininkas papasakojo apie nepelnytai žiniasklaidos nutylimą mechanikų gyvenimą ir darbą ralio metu: kelių valandų per parą miegą, naktinį automobilio remontą po atviru dangumi pliaupiant lietui, pučiant vėjui ir telkšant purvo baloms. Konkurso dalyvius nustebino pasakojimas apie skirtingų komandų mechanikų tarpusavio pagarbą ir pagalbą, nepaisant to, kad tų komandų ekipažai trasoje yra nesutaikomi varžovai. Pasakojimo pabaigoje sportininkas atsakė į klausimus apie automobilių parengimą raliui, jų testavimą, rėmėjų paiešką, mechanikų komandos narių atrankos kriterijus.

Galiausiai buvo paskelbti aštuoni geriausiai etape pasirodę dalyviai. Š. m. balandžio 16 dieną viename iš Vilniaus automobilių servisų jie susirungs tarpusavyje dėl konkurso nugalėtojo vardo.