Lankomumas

Straipsnių peržiūros
479386

„Surask atsakymą bibliotekoje“

Balandžio 28 dieną Vilkijos žemės ūkio mokytojai ir mokiniai buvo pakviesti į mokyklos biblioteką, kur vyko renginys „Surask atsakymą bibliotekoje“. Renginys  skirtas bibliotekų metams  ir bibliotekų savaitei paminėti.

  

Šiais metais bibliotekų savaitės metu minimos 400 –osioms anglų poeto ir dramaturgo Viljamo Šekspyro  mirties metinės. Renginio metu mokiniai ir mokytojai skaitė V. Šekspyro sonetus bei susipažino su įdomiausiais jo biografijos faktais. Bibliotekininkė demonstravo skaidres apie didžiausias Lietuvos ir įdomiausias pasaulio bibliotekas.
Antroji renginio dalis  - informacinė viktorina, kurios uždavinys  - surasti atsakymą bibliotekoje. Visi dalyviai pasitikrino savo žinias ir gebėjimus naudotis informaciniais šaltiniais. Pirmąją vietą viktorinoje laimėjo A28 gr., bet saldžiais prizai buvo apdovanoti visi dalyviai.
Bibliotekos durys visuomet atviros ieškantiems žinių, išminties, prasmingo laisvalaikio ir šilto bendravimo su draugais. 2016-ieji – Bibliotekų metai! Būkime kartu !

                                      Informaciją parengė bibliotekos vedėja Daiva Mejarienė