Lankomumas

Straipsnių peržiūros
478440

Jaunojo verslininko profesinio meistriškumo konkurse

Penktadienį, gegužės 6 d., Vilkijos žemės ūkio mokyklos mokiniai Justas Kerulis (A28) ir Lukas Palaitis (A25) dalyvavo Lietuvos inovatyvių profesinio mokymo įstaigų asociacijos (LIPRIA) organizuojamame jaunojo verslininko profesinio meistriškumo konkurse, kurio tema šiais metais buvo „Socialiai atsakingas verslas“.

 

Konkurse dalyvavo 16 profesinio mokymo įstaigų mokiniai. Savo kompetenciją jie demonstravo trijose rungtyse, mokinius konkursui parengė ekonomikos ir verslo pagrindų mokytoja Elena Marmienė. Šiais metais konkursas vyko Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centre. Konkurso dalyvius pasveikino švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Ministrė palinkėjo sėkmingo ir kūrybiško darbo bei apžiūrėjo atsivežtų namų darbų parodą. Nijolė Deksnienė, Lietuvos inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacijos prezidentė, paskelbė konkursą atidarytu

Prasidėjus konkursui dalyviai išsiskirstė į komandas, susipažino, o po to prasidėjo užduočių „Kuriame socialiai atsakingo verslo idėją“ vykdymas. Tuo metu mokytojai dalyvavo pažintinėje kelionėje po Klaipėdos senamiestį.

Po pietų vyko trumpas susipažinimas su mokykla ir geriausio namų darbo rinkimai. Mūsų mokykla buvo apdovanota už įdomų ir kūrybingą namų darbą „Verslo gazelės renkasi inovacijų kelią“.

Vėliau buvo vykdoma trečioji užduotis „Socialiai atsakingo verslo pristatymas“.

Mūsų mokyklos mokinai konkurse pasirodė puikiai ir gavo nominacijas: Justas Kerulis už Pilietiškiausią verslo idėją, Lukas Palaitis už Originaliausią verslo idėją.

Po apibendrinamojo organizatorių žodžio ir apdovanojimų visų laukė didelis tortas.

Namo grįžome gerai nusiteikę, bei praturtėję naujomis idėjomis ir pažintimis.