Lankomumas

Straipsnių peržiūros
478449

Mokslo ir žinių diena mokykloje...

„Kiek daug pasaulyje ir mumyse nesuprasto, brangaus ir paslaptingo! Įtempkime ir protą, ir jausmus, ir dangų tyrinėkime, ir žemę, ir žmogų, ir dievus. Ir savo sielą. Ieškokim ryšio. Ir prasmės. Ir tikslo.“

(Justinas Marcinkevičius)

 

 

      Rudeniškai šiltą ir saulėtą rytą mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į mokyklos salę.

      Tarsi rūkas ore vis sklandė vasaros prisiminimai, norėjosi būti miške, prie jūros, ar pas draugus, bet skambutis jau kvietė į žiedais pasipuošusią, mokinių laukiančią mokyklą.
      Malonius sveikinimo žodžius mokiniams, jų tėveliams, mokytojams dovanojo mokyklos direktorė, Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Dalytė Rudzevičienė, LR Seimo narė Raminta Popovienė, AB „Gija“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Juozas Barštys, UAB „Gija“ direktorius Jonas Šiugždinis, VPSPC direktorė Dainora Kudzinskienė, Vilkijos bendruomenės pirmininkė, verslininkė Romutė Jocienė ir verslininkas Stasys Berštautas.

      Visiems linkėta sėkmės, susikaupimo ir gražių akimirkų mokykloje.
      Šventėje netrūko gražių eilių ir dainų, kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir pradėjome kelionę. Tegul ji būna sėkminga, lai rugsėjo pirmosios skambutis pažadina mumyse atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą.


Inf. parengė neformaliojo švietimo organizatorius Virginijus Štilpa