Lankomumas

Straipsnių peržiūros
481791

Susitikimas su Aivaru Aronu Smolensku

2017 m. sausio 27 d. mokyklos bibliotekoje vyko anglų kalbos mokytojos Dalios Smolenskienės ir bibliotekininkės Daivos Mejarienės organizuotas susitikimas su VDU Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos studijų trečiojo kurso studentu Aivaru Aronu Smolensku.Svečias pristatė savo pirmąją elektroninę poezijos anglų kalba knygą ,,For Thine Is The Kingdom“, papasakojo jos atsiradimo istoriją.

Mokiniai turėjo galimybę patobulinti anglų kalbos žinias kalbėdami ir diskutuodami su pašnekovu bei klausydami skaitomų jo kūrybos  eilių. Anglų kalbos mokytoja Dalia Smolenskienė akcentavo užsienio kalbų mokymosi svarbą šiuolaikiniame gyvenime.

A.A.Smolenskas ne tik pristatė  knygą bet ir papasakojo apie įdomias  studijas universitete bei savo įdėtas pastangas mokantis nelengvos japonų kalbos. Jis supažindino su japonų rašto pavyzdžiais ir pademonstravo šios kalbos skambesį.

Svečias prisipažino, kad pasirinkti šias studijas jį paskatino tradicinio karate užsiėmimai, kuriuos jis lanko jau devynerius metus ir džiaugiasi iškovotais pasiekimais.

Renginį pagyvino ir apjungė muzikinių užsiėmimų vadovės Ramunės Geštautienės ir jos mokinių atliekamos dainos anglų kalba.

Gimnazijos skyriaus vedėja Laura Purienė padėkojo svečiui ir renginio organizatoriams už įdomų susitikimą,  o visiems mokiniams ir mokytojams už aktyvų dalyvavimą.

  Bibliotekininkė Daiva Mejarienė