Prisijungimas

Lankomumas

Straipsnių peržiūros
548570

Mokytojai

VILKIJOS ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLA

MOKYTOJŲ SĄRAŠAS

2021-2022 m.m.

 

Eil. Nr.

VARDAS PAVARDĖ

PAREIGOS

KVALIFIKACINĖ

KATEGORIJA

SRITIS

VADO-VAUJA GRUPEI

El.paštas

1.

Guoda Andrejūnaitė

Profesijos mokytoja

Nesuteikta

Socialinė gerovė

-

2.

Laureta Astrauskienė

Profesijos mokytoja 

Nesuteikta

Paslaugos asmenims

-  

3.     

Ligija Butkevičienė

Profesijos mokytoja

Profesijos mokytojas

Gamyba ir perdirbimas

-

 

 

4.     

Vytautas Bužauskas

Profesijos mokytojas

Profesijos mokytojas,

Vyresnysis profesijos mokytojas

Civilinė sauga,

Darbų sauga,

Verslas ir administravimas

-

 

 

5.     

Irena Danielienė

Profesijos mokytoja

Profesijos mokytoja

Socialinė gerovė

-

 

6.     

Laisvūnas Gumauskas

Profesijos mokytojas

Vyresnysis profesijos mokytojas

Inžinerija, žemės ūkis

-

 

7.     

Raimondas Jokimavičius

Profesijos mokytojas

Profesijos mokytojas

Inžinerija, žemės ūkis

-

   

8.     

Vilma Jotkienė

Profesijos mokytoja

Vyresnysis profesijos mokytojas

Informacinės technologijos,

Verslas ir administravimas

-

 

9.

Arūnas Junevičius

Mokytojas

Nesuteikta

Muzika

-

 

10.     

Arvydas Kelečius

Profesijos mokytojas

Vyresnysis profesijos mokytojas

Inžinerija, žemės ūkis

-

 

  

11.  

Birutė Kuklerienė

Profesijos mokytoja

Profesijos mokytojas

Dokumentų valdymas

-

 

12.

Vaida Klasauskaitė

Profesijos mokytoja

Nesuteikta

Verslas ir administravimas

-

  
13.

Miglė Kveragienė

Profesijos mokytoja

Nesuteikta

Verslas ir administravimas, žemės ūkis

ŽŪVD1

ŽŪGVD3M

ŽŪGVD3T

   
14. Irena Liugailienė Mokytoja Vyresnysis mokytojas Fizika -   

15.  

Aurelija Maciukaitė

Mokytoja

Mokytojas metodininkas

Dailė,

Rusų kalba,

Etika

-

 

16.  

Birutė Martinavičienė

Mokytoja,

Profesijos mokytoja

Vyresnysis mokytojas,

Vyresnysis profesijos mokytojas

Etika,

Estetika,

Socialinė gerovė

-

 

17.  

Valdas Maziukas

Profesijos mokytojas

Vyresnysis profesijos mokytojas

Inžinerija, žemės ūkis

A38,

10 klasė

 

18.

Vincentina Mielinienė

Mokytoja

Vyresnysis mokytojas

Anglų kalba

 SDP6   

19.  

Danguolė Mikšienė

Mokytoja,

Profesijos mokytoja

Vyresnysis mokytojas,

Profesijos mokytojas

Biologija,

geografija,

chemija

žemės ūkis

-

 

20.

Dalė Natanienė

Profesijos mokytoja

Nesuteikta

Socialinė gerovė

SDP4

SDP5M

SDP5T

dale.nataniene@gmail.com
21.

Evaldas Ramanciuškas

Mokytojas

Mokytojas

Istorija

Pilietiškumo ugdymas

 -   

22.  

Regina Oržikauskienė

Mokytoja,

Profesijos mokytoja

Mokytojas metodininkas,

Profesijos mokytojas metodininkas

Lietuvių k.

A36

 

 

23.  

Egidijus Saltonas

Profesijos mokytojas

Profesijos mokytojas

Inžinerija, žemės ūkis

A39M

A41T

 

24.  

Saulius Stanaitis

Profesijos mokytojas

Profesijos mokytojas

Inžinerija

A37

A37T

25.  

Edvinas Sutkus

Mokytojas,

Profesijos mokytojas

Mokytojas,

Profesijos mokytojas

Bendroji kūno kultūra,

Fizinis aktyvumas

A40

ŽŪGVD2

 

26.  

Jurgina Urbonavičienė

Profesijos mokytoja

Nesuteikta

Socialinė gerovė

-

 

27.  

Adomas Zakžeckis

Profesijos mokytojas

Vyresnysis profesijos mokytojas

Inžinerija, žemės ūkis

-

 

28.  

Aušra Zakžeckienė

Mokytoja

Mokytojas metodininkas

Matematika

-